Služby

Vyberte si z našej širokej ponuky

Zabezpečenie WiFi

Bezdrôtové technológie sú bežnou súčasťou nášho života a stretávame sa s nimi na každom rohu. Vďaka nim vo firme nemusíte ťahať kilometre kabeláže a riešiť jej estetické umiestnenie. Mnoho firiem ale zanedbáva ich zabezpečenie – často sú najslabším článkom v celej sieti, pretože sa na ne dá pripojiť aj mimo samotných priestorov spoločnosti.

WiFi umožňuje viacero variantov nastavenia a prístupu do siete, pričom v rámci svojej prevádzky môžete sprístupniť sieť aj pre klientov alebo návštevníkov. Dôležité však je, aby sa dostali len tam, kam ich pustíte. Pamätajte na to, že bezpečnosť vašich dát musí zostať zachovaná za každú cenu.

Naša spoločnosť vám vie poskytnúť kompletné technické aj softvérové zázemie, vrátane nastavenia zabezpečenia v zmysle vašich požiadaviek a tak, aby ste mali istotu, že vaše dáta zostanú vašimi. Rovnako zabezpečíme rovnomerné a kvalitné pokrytie vašej firmy, aby ste sa mohli pripojiť z ktoréhokoľvek miesta a vždy dostali požadovanú kvalitu.

Prečo si vybrať nás?

Dôveryhodnosť

Na trhu pôsobíme už od roku 2008 a našu dôveryhodnosť potvrdzujú partnerstvá popredných spoločností v oblasti IT a hlavne množstvo spokojných zákazníkov, ktorí využívajú naše služby. Nie sme nováčikom a vieme, čo vaša IT infraštruktúra potrebuje a radi vám to ponúkneme. O našej kvalite hovorí aj certifikácia systémov manažérstva podľa normy ISO 9 001.

Profesionalita

Bezpečnosť vašich dát nedokáže chrániť len tak niekto. Obráťte sa teda na profesionálneho partnera. Naše bohaté skúsenosti potvrdzujú školenia, ktoré naši zamestnanci absolvujú pravidelne, aby vám vedeli vždy poskytnúť adekvátne rady a zabezpečiť tak plynulý a ničím nerušený chod vašej infraštruktúry. Sme vlastníkom certifikácie 27 001, takže vaše dáta sú u nás v bezpečí.

Efektivita

Neponúkame vám riešenia, ktoré sú pre vás zbytočné, len aby sme na vás zarobili. Našim cieľom nie je nanútiť vám robustné riešenie, ktoré budete využívať na minimum, no zároveň návrh štruktúry berieme vážne aj s ohľadom na prípadné plány rozvoja vašej spoločnosti. Prioritou pre nás je vaša spokojnosť a bezpečnosť vašich dát.

Referencie

Kancelária prezidenta Slovenskej republiky
Motor-Car Group
Ringier Axel Springer SK
Motor-Car Group
ASBIS SK spol. s r. o.
ŽSR – Železničné telekomunikácie Bratislava

Novinky viac článkov »

Refoma získala 2 partnerské ocenenia Fortinet

Refoma získala 2 partnerské ocenenia Fortinet

23.05.2022 | Vo štvrtok 19. Mája 2022 prebiehali na Slovensku tradičné partnerské dni spoločnosti Fortinet, ktorých sa zúčastnila aj ReFoMa. V rámci tejto akcie Fortinet, svetový líder v oblasti sieťovej bezpečnosti, každoročne udeľuje ocenenia v niekoľkých rôznych kategóriách. Sme hrdí, že si za minulý rok odnášame hneď dve ocenenia. Jedno prvenstvo si odnášame v kategórii "Skokan roku" slovenského trhu, a to za najvyšší medziročný nárast predajov. Druhé prvenstvo sme získali priamo od francúzskej centrály Fortinet, a to v kategórii "SMB Hero". Ďakujeme za ocenenie práce všetkých našich kolegov!

Čítať viac »

Kontakt


ReFoMa, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina, Slovakia

+421 41/202 88 80 – sekretariát
+421 41/202 88 80 – obchodné oddelenie
IČO: 43892345
DIČ: 2022541378
IČ DPH: SK2022541378
Okresný súd Žilina, odd.: Sro, vl. číslo 20197/L

Bankové spojenie (IBAN):
SK13 1100 0000 0026 2582 3735