Služby

Vyberte si z našej širokej ponuky

Bezpečná komunikácia

V minulosti boli osobné stretnutia jediným spôsobom, ako robiť biznis. Dnes je však čas vzácna komodita a lietať na opačnú stranu sveta nemusí mať zmysel, ak to dokážete vybaviť online. E-maily ale nemusia byť vždy tým najlepším riešením. Preto mnoho firiem začína objavovať čaro videokonferencií a budujú si vlastné videokonferenčné miestnosti, vybavené profesionálnym zariadením. 

My dokážeme poradiť, analyzovať vaše potreby a dodať zariadenia ušité na mieru vám. Prioritou je dosiahnuť nielen kvalitný prenos obrazu alebo zvuku, ale aj zabezpečenie, aby vaša komunikácia nemohla byť zneužitá.

Pokiaľ sa vám zdá zbytočné v rámci firmy telefonovať prostredníctvom klasických telefónov a platiť za služby operátorom nemalé peniaze, máme pre vás taktiež riešenie. VoIP je technológia, pri ktorej sa hlas prenáša prostredníctvom internetu a v rámci internej siete môžete telefonovať absolútne bezplatne. Výhodou tohto riešenia je tiež možnosť zriadiť ústredňu vrátane rozdelenia jednotlivých oddelení, nahrávaní a ukladaní hovorov a mnoho iných funkcií, ktoré by ste pri klasickom telefóne hľadali márne. Rovnako je tento spôsob telefonovania bezpečnejší, nakoľko všetky dáta sa prenášajú po vašej internej sieti a nemusia opustiť vaše servery. Poskytujeme výhradne profesionálne zariadenia, pretože len tak môžeme zabezpečiť dokonalú funkčnosť.

Prečo si vybrať nás?

Dôveryhodnosť

Na trhu pôsobíme už od roku 2008 a našu dôveryhodnosť potvrdzujú partnerstvá popredných spoločností v oblasti IT a hlavne množstvo spokojných zákazníkov, ktorí využívajú naše služby. Nie sme nováčikom a vieme, čo vaša IT infraštruktúra potrebuje a radi vám to ponúkneme. O našej kvalite hovorí aj certifikácia systémov manažérstva podľa normy ISO 9 001.

Profesionalita

Bezpečnosť vašich dát nedokáže chrániť len tak niekto. Obráťte sa teda na profesionálneho partnera. Naše bohaté skúsenosti potvrdzujú školenia, ktoré naši zamestnanci absolvujú pravidelne, aby vám vedeli vždy poskytnúť adekvátne rady a zabezpečiť tak plynulý a ničím nerušený chod vašej infraštruktúry. Sme vlastníkom certifikácie 27 001, takže vaše dáta sú u nás v bezpečí.

Efektivita

Neponúkame vám riešenia, ktoré sú pre vás zbytočné, len aby sme na vás zarobili. Našim cieľom nie je nanútiť vám robustné riešenie, ktoré budete využívať na minimum, no zároveň návrh štruktúry berieme vážne aj s ohľadom na prípadné plány rozvoja vašej spoločnosti. Prioritou pre nás je vaša spokojnosť a bezpečnosť vašich dát.

Referencie

PosAm, spol. s r.o.
Zeppelin SK Ltd.
Motor-Car Group
Trenčianska vodohospodárska spoločnosť a. s.
Motor-Car Group
UNIPHARMA – 1.slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Novinky viac článkov »

Refoma získala 2 partnerské ocenenia Fortinet

Refoma získala 2 partnerské ocenenia Fortinet

23.05.2022 | Vo štvrtok 19. Mája 2022 prebiehali na Slovensku tradičné partnerské dni spoločnosti Fortinet, ktorých sa zúčastnila aj ReFoMa. V rámci tejto akcie Fortinet, svetový líder v oblasti sieťovej bezpečnosti, každoročne udeľuje ocenenia v niekoľkých rôznych kategóriách. Sme hrdí, že si za minulý rok odnášame hneď dve ocenenia. Jedno prvenstvo si odnášame v kategórii "Skokan roku" slovenského trhu, a to za najvyšší medziročný nárast predajov. Druhé prvenstvo sme získali priamo od francúzskej centrály Fortinet, a to v kategórii "SMB Hero". Ďakujeme za ocenenie práce všetkých našich kolegov!

Čítať viac »

Kontakt


ReFoMa, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina, Slovakia

+421 41/202 88 80 – sekretariát
+421 41/202 88 80 – obchodné oddelenie
IČO: 43892345
DIČ: 2022541378
IČ DPH: SK2022541378
Okresný súd Žilina, odd.: Sro, vl. číslo 20197/L

Bankové spojenie (IBAN):
SK13 1100 0000 0026 2582 3735