Služby

Vyberte si z našej širokej ponuky

Rozloženie a stabilita

Mať kvalitný hardvér ešte neznamená, že vaša sieť odolá občasným zvýšeným nárokom na výkon, prípadne nejakému typu útoku zvonku (typicky DDoS na webové servery). Dôležité je sa aj s touto nárazovou záležitosťou vyrovnať tak, aby to nebolo problémom pre vás, ani váš biznis.

Rozumieme vašim požiadavkám a sami dobre vieme, že nie je nič horšie, ako spadnutý server alebo nefunkčnosť či neprístupnosť niektorej časti siete. Zabezpečíme vám preto riešenie, aby bol výkon vášho hardvéru využívaný rovnomerne a aby boli neočakávané požiadavky presmerované tak, že vaša sieť bude stále stabilná a plne funkčná. Pomáhajú nám v tom moderné technológie (ako napr. load balancing) a hardvér od renomovaných výrobcov, na ktoré sa môžeme spoľahnúť – a vy tiež.

Správne rozložená záťaž na vašu infraštruktúru zároveň pomáha pri bezpečnosti vašej siete, nakoľko pomáha k menšej zraniteľnosti celej infraštruktúry v momente útoku na jeden jej prvok.

DDoS je typ útoku, kedy útočník nasmeruje obrovské množstvo požiadaviek na daný server, ktorý je následne ochromený a tieto požiadavky nestíha vybavovať, čo spôsobuje až úplný pád serveru a teda jeho absolútnu nedostupnosť.

Prečo si vybrať nás?

Dôveryhodnosť

Na trhu pôsobíme už od roku 2008 a našu dôveryhodnosť potvrdzujú partnerstvá popredných spoločností v oblasti IT a hlavne množstvo spokojných zákazníkov, ktorí využívajú naše služby. Nie sme nováčikom a vieme, čo vaša IT infraštruktúra potrebuje a radi vám to ponúkneme. O našej kvalite hovorí aj certifikácia systémov manažérstva podľa normy ISO 9 001.

Profesionalita

Bezpečnosť vašich dát nedokáže chrániť len tak niekto. Obráťte sa teda na profesionálneho partnera. Naše bohaté skúsenosti potvrdzujú školenia, ktoré naši zamestnanci absolvujú pravidelne, aby vám vedeli vždy poskytnúť adekvátne rady a zabezpečiť tak plynulý a ničím nerušený chod vašej infraštruktúry. Sme vlastníkom certifikácie 27 001, takže vaše dáta sú u nás v bezpečí.

Efektivita

Neponúkame vám riešenia, ktoré sú pre vás zbytočné, len aby sme na vás zarobili. Našim cieľom nie je nanútiť vám robustné riešenie, ktoré budete využívať na minimum, no zároveň návrh štruktúry berieme vážne aj s ohľadom na prípadné plány rozvoja vašej spoločnosti. Prioritou pre nás je vaša spokojnosť a bezpečnosť vašich dát.

Referencie

Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Motor-Car Group
GGE a.s.
ŽSR – Železničné telekomunikácie Bratislava
Správa služieb diplomatickému zboru, a.s.

Novinky viac článkov »

Refoma získala 2 partnerské ocenenia Fortinet

Refoma získala 2 partnerské ocenenia Fortinet

23.05.2022 | Vo štvrtok 19. Mája 2022 prebiehali na Slovensku tradičné partnerské dni spoločnosti Fortinet, ktorých sa zúčastnila aj ReFoMa. V rámci tejto akcie Fortinet, svetový líder v oblasti sieťovej bezpečnosti, každoročne udeľuje ocenenia v niekoľkých rôznych kategóriách. Sme hrdí, že si za minulý rok odnášame hneď dve ocenenia. Jedno prvenstvo si odnášame v kategórii "Skokan roku" slovenského trhu, a to za najvyšší medziročný nárast predajov. Druhé prvenstvo sme získali priamo od francúzskej centrály Fortinet, a to v kategórii "SMB Hero". Ďakujeme za ocenenie práce všetkých našich kolegov!

Čítať viac »

Kontakt


ReFoMa, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina, Slovakia

+421 41/202 88 80 – sekretariát
+421 41/202 88 80 – obchodné oddelenie
IČO: 43892345
DIČ: 2022541378
IČ DPH: SK2022541378
Okresný súd Žilina, odd.: Sro, vl. číslo 20197/L

Bankové spojenie (IBAN):
SK13 1100 0000 0026 2582 3735