Služby

Vyberte si z našej širokej ponuky

Bezpečná infraštruktúra

Rozhodli ste sa vo vašej firme vytvoriť internú sieť, ale neviete, ktorým smerom sa vydať? Nechcete nakupovať niečo, čomu sa nerozumiete, netušíte, kde začať? Pomôžeme vám s tým. Zaoberáme sa systémovou integráciou so zameraním na bezpečnosť, ktorá zahŕňa návrh IT infraštruktúry od linkovej až po aplikačnú vrstvu, vrátane kompletného zabezpečenia IT infraštruktúry.

Zanalyzujeme vaše požiadavky, navrhneme vám optimálne riešenie a zrealizujeme ho. Berieme ohľad na vaše potreby a rozsah vašej spoločnosti, pričom navrhujeme riešenia, ktoré sú dlhodobého charakteru a dokážu sa vyvíjať spolu s vašou firmou. Vďaka partnerstvám s renomovanými spoločnosťami v oblasti IT vám poskytneme vždy moderný a stabilný hardvér, kompatibilný so všetkými prvkami vo vašej firme.

Nemusíte si tak lámať hlavu nad tým, či váš server bude spolupracovať s prepínačmi alebo smerovačmi a či vaša WiFi sieť bude podávať dostatočný výkon aj na opačnom konci skladovej haly. O všetko sa postaráme za vás, zaškolíme vás a poskytneme vám potrebnú technickú podporu v prípade akýchkoľvek problémov.

Vašu infraštruktúru navrhneme s dôrazom na jej maximálnu bezpečnosť, pričom využívame technológie, ktoré zabraňujú úniku dát alebo napadnutiu infraštruktúry už na začiatku. Nevynechávame ani aktívne prvky vo vnútri siete. Ponúkame vám moderné firewally s integrovaným riešením IDS/IPS (technológie na sledovanie siete a pasívnu či aktívnu ochranu pred útokmi) a UTM (jednotným manažmentom hrozieb), prípadne aj samostatné IPS zariadenia a tiež softvéry na detekciu úniku dát (DLP), ktoré kontrolujú a zabezpečujú sieť pred nežiaducim únikom vašich dát.

Prečo si vybrať nás?

Dôveryhodnosť

Na trhu pôsobíme už od roku 2008 a našu dôveryhodnosť potvrdzujú partnerstvá popredných spoločností v oblasti IT a hlavne množstvo spokojných zákazníkov, ktorí využívajú naše služby. Nie sme nováčikom a vieme, čo vaša IT infraštruktúra potrebuje a radi vám to ponúkneme. O našej kvalite hovorí aj certifikácia systémov manažérstva podľa normy ISO 9 001.

Profesionalita

Bezpečnosť vašich dát nedokáže chrániť len tak niekto. Obráťte sa teda na profesionálneho partnera. Naše bohaté skúsenosti potvrdzujú školenia, ktoré naši zamestnanci absolvujú pravidelne, aby vám vedeli vždy poskytnúť adekvátne rady a zabezpečiť tak plynulý a ničím nerušený chod vašej infraštruktúry. Sme vlastníkom certifikácie 27 001, takže vaše dáta sú u nás v bezpečí.

Efektivita

Neponúkame vám riešenia, ktoré sú pre vás zbytočné, len aby sme na vás zarobili. Našim cieľom nie je nanútiť vám robustné riešenie, ktoré budete využívať na minimum, no zároveň návrh štruktúry berieme vážne aj s ohľadom na prípadné plány rozvoja vašej spoločnosti. Prioritou pre nás je vaša spokojnosť a bezpečnosť vašich dát.

Referencie

IKAR, a.s.
Trenčianska vodohospodárska spoločnosť a. s.
UNIPHARMA – 1.slovenská lekárnická akciová spoločnosť
Motor-Car Group
Zeppelin SK Ltd.
PosAm, spol. s r.o.

Novinky viac článkov »

Refoma získala 2 partnerské ocenenia Fortinet

Refoma získala 2 partnerské ocenenia Fortinet

23.05.2022 | Vo štvrtok 19. Mája 2022 prebiehali na Slovensku tradičné partnerské dni spoločnosti Fortinet, ktorých sa zúčastnila aj ReFoMa. V rámci tejto akcie Fortinet, svetový líder v oblasti sieťovej bezpečnosti, každoročne udeľuje ocenenia v niekoľkých rôznych kategóriách. Sme hrdí, že si za minulý rok odnášame hneď dve ocenenia. Jedno prvenstvo si odnášame v kategórii "Skokan roku" slovenského trhu, a to za najvyšší medziročný nárast predajov. Druhé prvenstvo sme získali priamo od francúzskej centrály Fortinet, a to v kategórii "SMB Hero". Ďakujeme za ocenenie práce všetkých našich kolegov!

Čítať viac »

Kontakt


ReFoMa, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina, Slovakia

+421 41/202 88 80 – sekretariát
+421 41/202 88 80 – obchodné oddelenie
IČO: 43892345
DIČ: 2022541378
IČ DPH: SK2022541378
Okresný súd Žilina, odd.: Sro, vl. číslo 20197/L

Bankové spojenie (IBAN):
SK13 1100 0000 0026 2582 3735