Služby

Vyberte si z našej širokej ponuky

Implementácia procesov a procedúr v rámci informačnej bezpečnosti

V dnešnej turbulentnej dobe je potrebné uvedomiť si, že informačné technológie sa stali súčasťou našich životov. Väčší dôraz preto treba klásť aj v prípade zavádzania informačných technológií v rámci podnikov. Aby bol podnik úspešný a konkurencieschopný, je potrebné zmeniť zmýšľanie a povýšiť informačné technológie z bežnej operatívnej položky na rovnocenného člena. Týmto krokom zabezpečí podnik nemalé ušetrenie finančných nákladov. Oddelenie Informačných technológií sa priamo podieľa na vytváraní hodnoty a prispieva ku naplnení vízie a stratégie podniku. .

Zvyšujúca závislosť na IT má aj odvrátenú stránku. Je potrebné dbať aj na zväčšujúce sa riziká. Nutnosťou sa stáva potreba zahrnúť do podnikových procesov riadenie rizík v oblasti IT.

Pochopiť a ohodnotiť si aktíva, ktoré sú pre podnik dôležité a následne nastaviť kontrolné mechanizmy a opatrenia. Nutnosťou je dbať na dôveryhodnosť, celistvosť a dostupnosť informačných aktív pre interných užívateľov (zákazníkov), a hlavne pre externých zákazníkov. Zanedbanie alebo cielené vynechanie akejkoľvek položky v informačnej bezpečnosti môže mať za následok až fatálne následky pre chod spoločnosti, finančnú stratu, stratu zákazníkov, v najhoršom prípade stratu dôveryhodnosti. 

Naši školení a certifikovaní zamestnanci s dlhoročnými skúsenosťami vám pomôžu minimalizovať spomínané riziká, zaviesť správne procesy či už pomocou COBITv5, alebo ISO27000. Nastaviť, zaviesť a šíriť povedomie o informačnej bezpečnosti. Taktiež zaškoliť zamestnancov a tým zabezpečiť šetrenie financií, ktoré je doležíte pre všetky druhy podnikov.

Prečo si vybrať nás?

Dôveryhodnosť

Na trhu pôsobíme už od roku 2008 a našu dôveryhodnosť potvrdzujú partnerstvá popredných spoločností v oblasti IT a hlavne množstvo spokojných zákazníkov, ktorí využívajú naše služby. Nie sme nováčikom a vieme, čo vaša IT infraštruktúra potrebuje a radi vám to ponúkneme. O našej kvalite hovorí aj certifikácia systémov manažérstva podľa normy ISO 9 001.

Profesionalita

Bezpečnosť vašich dát nedokáže chrániť len tak niekto. Obráťte sa teda na profesionálneho partnera. Naše bohaté skúsenosti potvrdzujú školenia, ktoré naši zamestnanci absolvujú pravidelne, aby vám vedeli vždy poskytnúť adekvátne rady a zabezpečiť tak plynulý a ničím nerušený chod vašej infraštruktúry. Sme vlastníkom certifikácie 27 001, takže vaše dáta sú u nás v bezpečí.

Efektivita

Neponúkame vám riešenia, ktoré sú pre vás zbytočné, len aby sme na vás zarobili. Našim cieľom nie je nanútiť vám robustné riešenie, ktoré budete využívať na minimum, no zároveň návrh štruktúry berieme vážne aj s ohľadom na prípadné plány rozvoja vašej spoločnosti. Prioritou pre nás je vaša spokojnosť a bezpečnosť vašich dát.

Referencie

Ringier Axel Springer SK
IKAR, a.s.
Motor-Car Group
Motor-Car Group
Mercedes-Benz Slovakia, s.r.o.
Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

Novinky viac článkov »

Refoma získala 2 partnerské ocenenia Fortinet

Refoma získala 2 partnerské ocenenia Fortinet

23.05.2022 | Vo štvrtok 19. Mája 2022 prebiehali na Slovensku tradičné partnerské dni spoločnosti Fortinet, ktorých sa zúčastnila aj ReFoMa. V rámci tejto akcie Fortinet, svetový líder v oblasti sieťovej bezpečnosti, každoročne udeľuje ocenenia v niekoľkých rôznych kategóriách. Sme hrdí, že si za minulý rok odnášame hneď dve ocenenia. Jedno prvenstvo si odnášame v kategórii "Skokan roku" slovenského trhu, a to za najvyšší medziročný nárast predajov. Druhé prvenstvo sme získali priamo od francúzskej centrály Fortinet, a to v kategórii "SMB Hero". Ďakujeme za ocenenie práce všetkých našich kolegov!

Čítať viac »

Kontakt


ReFoMa, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina, Slovakia

+421 41/202 88 80 – sekretariát
+421 41/202 88 80 – obchodné oddelenie
IČO: 43892345
DIČ: 2022541378
IČ DPH: SK2022541378
Okresný súd Žilina, odd.: Sro, vl. číslo 20197/L

Bankové spojenie (IBAN):
SK13 1100 0000 0026 2582 3735